Author: l***2
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 鏡子的尺寸完美 圖案又漂亮 這是第二次購買
顏色: 綠色
Price: HK$25.85
Original Price: HK$47.00
| Material | Glass |
| Pattern Type | Cartoon |
| Color | Navy Blue |
| Occasion | Holiday |
| Features | Portable |
| Style | Retro |
| Batteries Included | No |
| Type | Portable Mirror |
| Power Supply | None |
| Applicable Scene | Car |
| Mounting Type | Dresser Mount |
| Frame Material | ABS |
| Specular Material | Glass |
| Shapepattern | Square |
| 高度 | 0.5 cm |
| 長度 | 21.2 cm |
| 寬度 | 12 cm |
| SKU | sb25051292116641384 |
Author: l***2
Date:
Review: 鏡子的尺寸完美 圖案又漂亮 這是第二次購買
顏色: 綠色
Author: s***4
Date:
Review: 出了貨速度快速,物品包裝完整,所購入的商品都有到貨!謝謝服務的小編,謝謝!!!
顏色: 綠色
Author: c***3
Date:
Review: 很可愛的小鏡子 很特別 很好看
顏色: 綠色
Author: 8***0
Date:
Review: good 😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊
顏色: 彩色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.